KONST / Litografier / Färglitografi 12191609
nr 1219 1609
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 895/999. Motivet: 18x22 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:21:12
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.400 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson